تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

به طور معمول در هر خانه ای یک ماشین لباسشویی وجود دارد و این وسیله به یکی از ضروری و مهم ترین وسایل یک خانه تبدیل شده است. به طور معمول هر خانواده 4 الی 5 نفره سه بار در هفته از ماشین لباسشویی روشن می شود. این آمار نشان‌ دهنده اهمیت این وسیله پر کاربرد در خانه می باشد. با استفاده مکرر و زیاد از هر وسیله برقی علاوه بر نیاز به نگهداری اصولی، به تعمیرات دوره‌ای و تخصصی هم نیاز می باشد و باید به محض مشاهده اولین علامت و اختلال در کارکرد دستگاه، از تجربه یک فرد متخصص برای رفع مشکل استفاده کرد. چندین علامت وجود دارد که بعد از وقوع آن باید بلافاصله با یک تعمیرگاه برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

یکی از برندهای برتر در زمینه تولید ماشین لباسشویی و لوازم خانگی سامسونگ است. ما در اهواز سرویس اقدام به ارائه خدمات در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز نموده ایم. ما به بهره گیری از متخصصین مجرب و ماهر اقدام به برپایی مرکزی تخصصی در خوزستان کرده ایم که در زمینه نصب، نگهداری و تعمیر لباسشویی سامسونگ به شما عزیزان خدمات ارائه می دهیم.

مشاهده مکرر کدهای خطا روی نمایشگر لباسشویی سامسونگ

لباسشویی‌های جدید مجهز به حسگرهای متعددی هستند که ضامن عملکرد دقیق دستگاه می باشند عملکرد ضعیف هر کدام از این حسگرها می‌تواند منجر به مشاهده یک کد اخطار بر روی نمایشگر دستگاه شود.

اگر یک کد به صورت مکرر روی دستگاه شما مشاهده شود و یا بعد از نمایش این کد، روی شیشه درب ورودی ماشین لباسشویی پر از حباب‌های کف است (دیده شدن حباب کف نشان دهنده این است که فرآیند شستشو به درستی انجام نشده) وقت آن رسیده که با یک مرکز تخصصی مانند اهواز سرویس برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید و برای تعمیر ماشین لباسشویی خود از تکنسین های ماهر و دوره دیده آنها درخواست کمک نمایید. در این شرایط، استفاده از خدمات حرفه‌ای تعمیرگاه‌ها و استفاده از تجربه فردی که آشنایی کامل با نحوه کار و ارتباط سنسورها با هم دارد، کلید رفع مشکل خواهد بود.

نکات مهم در نصب و راه اندازی لباسشویی سامسونگ

در شروع کارمان مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید را با هم بررسی می‌کنیم. اما پیشنهاد می کنیم اگر برای بار او است که می خواهید ماشین لباسشویی سامسونگ خود را نصب کنید اقدام به تماس با مشاوران اهواز سرویس کنید تا خیالتان از نصب صحیح راحت باشد.

 1. پریزی را که برای متصل کردن لباسشویی انتخاب کردید را کاملاً بررسی کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید
 2. ماشین لباس‌شویی را بر روی سطحی که تکیه‌گاه ندارد به هیچ وجه نصب نکنید.
 3. لباس‌شویی را بخوبی تراز نمایید تا در هنگام کار حرکت نکنند با استفاده از آچار پایه‌ها را به گونه ای تنظیم کنید که همه پایه‌ها روی زمین باشند تا ماشین لباس‌شویی حرکت نکند یا لق نزند
 4. لباس‌شویی را باید به شکلی نصب کرد که دسترسی به شیر مهیا باشد
 5. در هنگام نصب به ماشین لباس‌شویی اطمینان داشته باشید که روزنه‌های هوا مسدود نشوند.
 6. استفاده هم‌زمان از سه‌راهی ماشین لباسشویی برای سایر مصارف برقی باعث آتش‌سوزی یا صدمه به ماشین لباسشویی سامسونگ شما می‌شود
 7. برای اتصال ماشین لباسشویی به برق حتما از سه‌راهی مناسب استفاده کنید
 8. ماشین لباس‌شویی نباید در نزدیکی جایی‌که بخار دارد یا مواد گرمایشی به آن نزدیک است باشد زیرا به بدنه و موتور آن آسیب وارد می شود.
 9. جایی‌که ماشین لباس‌شویی را قرار می‌دهید نباید زیاد گرم و یا سرد باشد.
 10. وقتی‌که بخواهید شلنگ‌های آب را وصل کنید بیش‌ازحد آن‌ها را نکشید زیرا باعث پارگی و نشت آب می‌شود.
 11. برای شستن هرگونه لباسی باید لباسشویی را روی درجه‌های مختلف و مناسبی قرار دهید. برای شستن لباس‌های خود درجه بالا استفاده نکنید هم لباس‌هایشان موجود خراب می‌شوند و هم به ماشین لباس‌شویی آسیب وارد میشود.

دلایل انتخاب اهواز سرویس به عنوان مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

از دلایل مهمی که مشتریان برای تعمیر لباسشویی سامسونگ اهواز سرویس را انتخاب می کنند می توان به موارد زیر اشاره داشت که عبارتند از:

 • بهره گیری از متخصصین مجرب و زبده
 • تمامی تکنسین های مجموعه اهواز سرویس دروه های لازم برای تعمیرات را گذرانده اند.
 • اولین هدف پرسنل ما تعمیر لباسشویی سامسونگ و جلوگیری از تعویض قطعات آن است.
 • مجموعه اهواز سرویس از قطعات اصلی استفاده می کند.
 • تمامی قیمت های ما مطابق با اتحادیه است.
 • هر قطعه از دستگاه شما که توسط پرسنل اهواز سرویس تعویض شود حداقل 6 و حداکثر  36 ماه گارانتی دارد.
 • مجموعه اهواز سرویس بصورت 24 ساعته و در ایام تعطیل هم به شما سرویس می دهد.

اگر می خواهید حدود قیمت تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز را بدانید کافیست تا با متخصصین ما تماس بگیرید و مشکل دستگاه را بیان کنید تا ما به شما کمترین قیمت را بدهیم.

دلایل مشتریان جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ

ضمانت و گارانتی سامسونگ در اهواز!

در صورت نیاز به تعمیرقطعات از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نمایند. نکته قابل توجه این است که تمامی دستگاه های تعمییر شده توسط این مرکز تا 36 ماه گارانتی معتبر از این مرکز می شوند.

فواید سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

تعمیرات لباسشویی و سرویس های دوره ای دستگاه را به افراد باتجربه و متبحر بسپارید. هیچگاه برای نگهداری از ماشین لباسشویی خود شخصا دست به تعمیر یا تعویض قطعات آن نزنید. دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ از لحاظ فنی دارای پیچیدگی های بسیاری می باشد و برای این مهم در صورت لزوم باید با کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید. اما هنوز هم خیلی کارهای دیگر را می توانید خودتان شخصا انجام دهید. یکی از با اهمیت ترین و ساده ترین این کارها نظافت دوره ای ماشین لباسشویی که اکثرا آن را فراموش می کنیم می باشد.

باید هر چند وقت یکبار دستگاه ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید تا لباس های تمیز تری داشته باشید و مهمتر اینکه لباس ها و دستگاه ما عاری از میکروب شود و البته با این اقدام بر عمر مفید دستگاه افزوده شود. دقت کنید که زمان تمیز کردن لباسشویی بستگی به دفعات استفاده داشته و برای همه دستگاه ها یکسان نیست. مهم این است که اطلاع داشته باشید که لباسشویی هم مثل هر وسیله دیگری نیاز به رسیدگی و تمیز کردن دارد.

دلایل کار نکردن ماشین لباس‌شویی و تعمیر آن

دلایل خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر ماشین لباسشویی شما روشن می‌شود اما کار نمی‌کند ممکن است دچار مشکل شده باشد خرابی میکرو سوییچ، شکستن زبانه در، خرابی پمپ تخلیه و ماندن آب در سبد ماشین لباسشویی، خرابی بورد الکترونیکی و ندادن فرمان شروع به کار، خرابی دکمه استارت، تمام شدن زغال‌های مفید. برای عیب‌یابی درست‌تر و تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز باید هر کدام از قطعات بالا را به‌صورت جداگانه چک کرد تا مشکل را پیدا کرد.

چرخش ماشین لباسشویی وظیفه موتور است گاهی وقت‌ها امکان دارد علی‌رغم روشن‌ شدن، ماشین لباسشویی نچرخد، یا صدا دهد و تکان بخورد که نشان‌دهنده این است که مشکلی در موتور به‌ وجود آمده در این مواقع نیاز است از یک تعمیرکار باتجربه کمک بگیرید.

همین الان درخواست تعمیر لوازم خانگیت رو ثبت کن.

اگر قصد تعمیر یا نصب هر لوازم خانگی اعم از تعمیر یخچال، تعمیر ظرفشویی، تعمیر لباسشویی و… را دارید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست تعمیر

1ثبت اطلاعات دستگاه
2ثبت اطلاعات تماس
نوع درخواست(Required)
وضعیت گارانتی(Required)

نگهداری از ماشین لباسشویی با شستشوی محفظه مواد شوینده

تمام ماشین های لباسشویی با هر نوع مارک و برندی که در بازار موجود باشند دارای یک محفظه مخصوص برای مواد شوینده یا همان جا پودی می باشند. در این بخش از مقاله تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز باید بگوییم این محفظه برای استفاده از پودر یا مایع لباسشویی و مایع نرم کننده تعبیه شده و معمولا آثاری از بقایای موادی شوینده در آنجا دیده می شود.

برای نظافت این بخش از ماشین لباسشویی محفظه شوینده را باز کرده و نگاه کنید. خواهید دید در قسمت دیواره ها و قسمت عقبی آن جرم گرفته و کثیف شده است. این جرم آثار به جای مانده از پودر و مواد شوینده لباس است که با آب مخلوط شده و سفت شده و ایجاد جرم کرده است. این جرم به سختی از دیواره جدا می شود و میتواند منبع آلودگی دستگاه و لباس های شما باشد.

بهتر است محفظه مواد شوینده را به طور کامل از ماشین لباسشویی جدا کنید. با استفاده از یک مسواک، پودر دستی و کمی فشار دست، این قسمت را تمیز کنید تا لایه های سخت کنده شود. اگر نمی دانید چگونه جا پودری را از دستگاه جدا کنید، از کارشناسان اهواز سرویس بخواهید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز و بازدید دوره ای به منزل شما مراجعه کنند و از آنها بخواهید تا نحوه جدا سازی محفظه مواد شوینده را به شما نشان دهند.

متخصصین ماهر برای تعمیر ماشین لباسشویی خود را چگونه تشخیص دهیم؟

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد تعمیر ماشین لباسشویی از جمله کارهایی است که نیازمند مهارت و تجربه کافی می باشد. از طرفی تعمیر انواع ماشین لباسشویی با یکدیگر متفاوت است. پس متخصص باید اطلاعات جامع و کاملی در خصوص سیستم انواع ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر و تعویض قطعات آن داشته باشد.

با توجه به این نکات حرفه ای بودن متخصص یک اصل ضروری برای ارائه خدمات تعمیراتی است. به همین دلیل ما در اهواز سرویس با دریافت مدارک و سنوات کاری متخصصین، نیروهای ماهری را برای انجام خدمات مختلف انتخاب کرده ایم تا به راحتی بهترین سرویس را برای شما ارائه کنند.

سوالات متداول درباره تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

در ماشین لباسشویی برای تمیز کردن لباس ها از آب و شوینده استفاده می شود. چرک و کثیفی از لباس جدا شده و از طریق لوله خروجی دستگاه به فاضلاب منتقل می شود. در مسیر خروجی و مخزن ماشین لباسشویی، فضای زیادی برای باقی ماندن ذرات ریز و آلودگی ها وجود دارد. درست مثل سینک ظرفشویی که از آلوده ترین نقاط در یک آشپزخانه است، ماشین لباسشویی هم پر از انواع میکروب و کثیفی است. برای نگهداری از ماشین لباسشویی لازم است تا هر چند وقت یکبار بنا به تعداد دفعات کارکرد دستگاه، ماشین لباسشویی را جرم گیری کرده و آلودگی های ظاهری و مخفی لباسشویی به خوبی تمیز شود.

هیچگاه از صابون و پودر دستی در ماشین لباسشویی هایی اتوماتیک استفاده نکنید. شما میتوانید از پود و یا مایع های شوینده استاندارد مخصوص ماشین لباسشویی استفاده کنید.

بهتر است لباسشویی خود را هر ۶ ماه یک بار یا به صورت سالانه سرویس نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *